• Ankarasohbet.com Seviyeli ve kaliteli sohbet hizmeti sunan bedava bir arkadaslik sitesidir.
  • Tango nedir? Tango Nasıl Kullanılır

Gelişen Teknoloji sayesinde artık İnternet üzerinde insanların yaygın olarak kullanmış olduğu Facebook, Twitter ve Msn, Skyype gibi siteler sayesinde insanlar uzaktakı yakınları ile görüşmeli ve sesli bir şekil de görüşme yapabilmekteler.

Ama son zamanda gelişen Teknoloji ve Bilişimin yanında akıllı telefonlar’ın çoğalması sayesin de artık insanlar çeşitli android uygulaması ve play google sayesinde ücretsiz ve kolay bir şekil  de hem sesli hem de videolu görüntülü bir şekil de görüşme yapabilmektedirler. Bu uygulamalardan birtanesi de Tangı ‘dır.

Tango nedir?

tango_nedir

 

Android ve İphone akıllı cep telefonlarda uygulamalari olan Tango proğramı google Play store içerisin de Tango yazarak bu proğramı ücretsiz (free) bir şekil de cep telefonlarınıza inndirebilirsiniz.

Tango sayesin de diğer kişilerle videolu ve görüntülü konuşma yapmanızı sağlar. İnternetinizin olduğu her yerden tango kullanıcıları arasında ücretsiz ve görüntülü bir şekil de konuşma ve videolu karşılıklı birbirinizi görebilecek şekil de konuşma yapabilirsiniz.

Dünya çapında lokasyon fark etmeksizin ve herhangi bir ücret ödemeden dilediğiniz bütün ülkeler arası iletişim ve görüşme Tango ile bedava bir şekil de sağlamaktadır.

Tango nasıl kullanılır?

Tango kullanımı hakkında merak edilen ve Tango nasıl download hakkında merak edilen aceba Tango uygulamasını cep telefonumuza kurduk, yaptığımız görüşmeler paralı  bizlerden para kesintisi olacak diye korkuya kapılan kullanıcılarımız için ön bilgi olarak tamamen şunu söylemekte fayda olduğunu görmekteyiz. Akıllı Telefonlarda Andro ircd İphone gibi Telefonlarınızda kullandığınız Tango tamamen internet’inizin olması ve herhangi bir kesinti ücret ödemeden kullanılan bedava bir yazılım proğramıdır.

Tango kullanımı çok basit ve eğlenceli bir şekil de zevk almanızı sağlar. Droid, Evo, HTC,Nexus, İphone, Android telefonlarda uygulama marketlerden Tango uygulamasını ücretsiz indiren kişiler arası görüntülü bir şekil de konuşmanızı ve iletişim kurmanızı sağlıyan ücretsiz bir uygulamadır. İnternet sağlayıcınızın hızına göre değişmekte birlikte 3g’li telefonlarda yüksek kaliteli görüşme olur, Herhangi bir donma yada duraklamla söz konusu değildir. Tango uygulamasını Android Market Apple Store  paketiniz için de ücretsiz bir şekil de inndirebilirsiniz.

Tango uygulamasını cep telefonunuza kurabileceğiniz adresler aşağıda yer almaktadır.

Tango indirme adresi:

Google Play Store de Tango olarak ismini arama yapınız.

Bu site’ye tıklayarak Tango uygulamasını ücretsiz bir şekil de download edebilirsiniz.

(www.itunes.apple.com/us/app/tango-video-calls/id372513032?mt=8)

Parantez içindeki adresi Google Chrome Mozilla İnternet explorer tarayıcınızın arama çubuğuna yapıştırarak kolay bir şekil de Tango inndirme sitesine ulaşabilirsiniz.

Tango uygulaması inndirdik sonrası gerekli ad soyad ve cep telefonunuzu doldurduk sonra Tango listenizde yer alan Telefon Rehberinizdeki ve ekliyeceğiniz kişilerin telefon numaraları sayesinde hem sesli hem videolu bir şekil de konuşma yapabileceksiniz.

WhatsApp

 

Tango alternatifi olarak kullanılan bir diğer proğram ise WhatsApp uygulamasıdır. Whatsapp hakkında geniş bir bilgi bir daha ki yazımız da sizlere sunmaya çalışcaz.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.