• Ankarasohbet.com Seviyeli ve kaliteli sohbet hizmeti sunan bedava bir arkadaslik sitesidir.
  • Omegla TR

omegla-trChatroulette yabancı arkadaşlık sitelerine benzer ve Multi bir şekil de Bay ve Bayan kullanıcıları aynı çatı altında toplayan farklı kişi ve tamamen farklı yabancı ülkeler de giriş yapan kullanıcıların aynı bir ortam da hem sözlü hem de yazılı text dediğimiz yabancı bir omegla arkadaşlık sitesi hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz merak ettiğiniz her soruya detaylı bir şekil de bildiklerimizi sizlere aktaracaz.

Yıllar dan beri insanların artık yazılı (text) Java görünümlü arkadaşlık sitelerden sıkıldıkları içni artık alternatif farklı hem sesli hem görüntülü kameralı yabancı sitelere odaklanmış, ve bu sitelere giriş yapmaktadırlar. Bu sitelerin başında genellikle Rusya’nın en yaygın ve binlerce kullanıcısı olan chatroulette sitesidir. Bu site kullanıcılarına kameralı ve görüntülü sohbet seceeği sunmaktadır. Omegla TR sitesi aslında isim olarak doğru yazılan site ismi omegla kelimesi değildir. Doğru olan ve yazılışı omegle şeklindedir.

Bu site genellikle yetişkinlere özel bir şekil de hizmet vermektedir. Neden yetişkinlere diye soracak olursanız birazdan sizlere bu konu hakkında geniş çaplı bir bilgilendirme suncam. Öncelikle chatroulette ve omegle sitelerine nasıl giriş yapacaksınız biraz bu konu hakkında sizlere ön bilgiler sunayım.

Omegle sitesine giriş yapmak için öncelikle kullandığınız Internet Explorer yada Google Chrome ve Mozilla gibi tarayıcı adreslerinize ilk olarak omegle yazarak karşınıza çıkacak herhangi yanıltıcı sitelere tıklamayınız, artenatif karşınıza bir çok secenek çıkabilir doğru olan adres yabancı site olan omegle.com sitesidir, diğer Türkçe bir yazılı hizmet veren diğer site ise omegletr.org sitesidir. Bu siteye Google üzerin den üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Omegla rast gele hic bir birini görmeden tanımıyan tamamen yabancı farklı ülkeler de yaşayan Erkek ve Kızlar’ın ortak bir kameralı ve görüntülü sohbet odalarında birbirlerini gördükleri bir eğlence sitesidir. Bu siteye giriş yapınca karşınıza öncelikle 18 yaşından küçük olmamanız ve şayet 18 yaşından küçük iseniz bu siteye girişin sizler acısından sakıncalı olduğunu öncelikle sizleri bu konuda uyarıyor. Daha sonra omegle sitesine giriş yaptığınız da karşınıza hem yazılı hem kameralı ve görüntülü videolu sesli konuşma seceneği çıkacaktır. Burada genellikle insanların sesli ve görüntülü sohbet kısmına tıklama yapmaktadırlar.

omegleOmegle sitesine giriş yapmak için sizlere tavsiyemiz Google Chrome eklentisi kullanarak bu siteye giriş yapınız. Sesli ve kameralı konuşmak için 1 adet web kamerası Webcam 1 adet sesli konuşma yapmak için ise mikrofonunuzun olması gereklidir. Burada karşınıza genelikle giriş yaptığınızda İngilizce, yada Rusca, Almanca karşınıza farklı bir şekil de site çıkabilir, ama omegle site yetkileri  son zamanda siteye giriş yapan kullanıcıların zorlanmaması için Google Translate dil seceneği sayesinde hangi ülkeden giriş yapan kullanıcılar istedikleri Ülke dil tercihlerini secerek kolay bir şekil de omegle sitesin de sörf yapabilirler. Farklı kültür ve farklı insanların omegle sitesin de kendilerini web kamerada çeşitli görüntüler de şekilendirmektedirler. Bazen karşınıza olmadık +18 çılgın görüntüler çıkabilir. Herhangi uygunsuz Kamera cam acan kullanıcıları sizler de şikayet butonuna tıklayarak omegle editör ve görevli yetkilere bildirebilirsiniz. Omegle sitesi genellikle yabancı kız hayranı olan erkeklerin giriş yaptıkları bir eğlence ve arkadaşlık sitesidir. Sizler de omegle sitesine kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Farklı yabancı İngiliz, Rus, Alman, Fransız ve Türk Kızlarla ve Erkeklerle omegle sitesi üzerin de tanışabilir ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Omegle hem sesli hem yazılı Chat hizmeti olarak alternatif hizmet veren sitelerin isimlerini sizler için bir arada topladık.

Omegle Chatroulette Benzeri Siteler

1- Omegletr.Org Bu site sizlere Türkçe yazılı sohbet hizmeti vermektedir.

2-Omegle.Com Chatroulette alternatifi olarak hem sesli kameralı ve yazılı sohbet hizmeti vermektedir.

3- Sohbetchat.com Türk ve Gurbetci Almanya da yaşayan Bayanlara özel bir şekil de hizmet veren bir arkadaşlık tanışma ve eğlence sitesidir.

Sizler de yukarıdaki sitelere giriş yaparak kendinize yeni arkadaşlıklar bulabilirsiniz.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.